Bezplatný webinář

V češtině

Nauč se, jak se probudit z kolektivní noční můry, ve které právě teď žijeme…
… a ovládni starobylé posvátné techniky, díky kterým si můžeš své sny vysnít do své reality.

Odvážné snění: Šamanská cesta

Alberto Villoldo, původním vzděláním lékařský antropolog, strávil mnoho let studiem u mistrů šamanů a léčitelů, a hluboko v Andách pobýval s posledními Inky.

Tito šamani v době příchodu Evropanů unikli do vysokých hor, aby tam chránili nesmírně mocné učení, které by mohlo změnit svět.

Snění s otevřenýma očima

Právě techniky snění s otevřenýma očima byly těmi posvátnými znalostmi, které Inkové chránili před dobyvateli.

Skutečná moc tvých snů

Tito šamani věděli, že si vždy vysníváme svět do své existence.

Vysni si své sny do reality

Pokud ovládneš svou sílu a schopnost snění, můžeš si vysnít cokoli chceš a stane se to realitou.

Odvážné snění: Bezplatný webinář s Albertem Villoldem

Dostupný do 23.01.2022

Abys mohl ovládnout skutečnou sílu snění, nejprve se naučíš, jak procitnout z této kolektivní noční můry, ve které teď momentálně všichni žijeme! Naučíš se, jak být opravdu probuzený… i když zrovna spíš!

Jen tehdy dokážeš využít opravdovou moc snění!

Vkroč do tohoto fascinujícího a mocného snového světa šamanů v našem bezplatném webináři!

Klikni na tlačítko a vyber si datum konání bezplatného webináře, které ti vyhovuje.

V češtině

Realita je skutečná jenom proto, že sis ji vysnil do existence

Teď přijde dobrá zpráva: Máš moc změnit svět! A nemusíš se ani snažit změnit své prostředí! Pokud ovládneš svou vlastní moc snění, můžeš změnit svět jen tím, že budeš snít jiný sen!

Zakázaná božská síla

Když Evropané dorazili do Peru, velice se obávali této – pro ně děsivé – moci šamanů! Podle jejich náboženských přesvědčení taková božská síla náležela jen Bohu. Šamani se stali ochránci této starobylé moudrosti a schovali se v horách, aby chránili své techniky pro budoucí generace.
Toto vědění se jim podařilo udržet v tajnosti a čekali na ten správný čas, kdy budou moci své poznání odhalit a nabídnout jej světu, abychom si i my mohli vysnít novou realitu!

Proroctví: Příchod nového druhu lidské bytosti

Starobylá proroctví mluví o tom, že nastane čas, kdy budeme tyto techniky potřebovat k tomu, abychom nastolili mír, naučili se, jak znovu cítit Matku Zemi a abychom pomohli příchodu nového druhu lidské bytosti!

V češtině

„Štěstí je jediná věc, která se násobí, když ho sdílíš.
Sdílej tato bezplatná videa se svými přáteli!“

Instagram

Telegram
Whatsapp

ALBERTO VILLOLDO, PhD

Když mu bylo něco přes dvacet let, stal se Alberto Villoldo nejmladším klinickým profesorem na univerzitě San Francisco State University. Měl na starosti laboratoř biologické samoregulace, kde studoval, jak by energetická medicína mohla měnit chemické procesy v mozku. Jednoho dne mu při práci v laboratoři došlo, že jeho výzkum by se měl zaměřit na celkový pohled místo na detaily – zjistil, že se na svět díval nesprávnou stranou mikroskopu. Potřeboval najít systém, který by zohlednil širší pohled na zdraví než jen to, co se odehrává v neuronové síti v mozku.

Alberto pak vyměnil laboratoř za pohorky a letenku do Amazonie – rozhodnutý učit se od výzkumníků, jejichž vize nebyla limitována čočkou mikroskopu, od lidí, jejichž moudrost zahrnovala něco víc než jen tento měřitelný, materiální svět, o kterém ho učili, že to je ta JEDINÁ realita.

Objevil, že v Andách a Amazonii žila celá řada mudrců nebo „Strážců Země“, kteří si pamatovali starobylé techniky. Alberto cestoval až do těch nejzapadlejších vesniček a osad a setkával se s ohromným množstvím léčitelů a léčitelek. Nedostatek písemných zápisů těchto tradičních znalostí vedl k tomu, že každá vesnice obohatila dochované praktiky léčení svým vlastním, specifickým stylem a přístupem. Alberto u léčitelů z džungle studoval více než 10 let.